Platba na dobírku

Cenu zaplatíte při převzetí zboží od kurýra (případně při uložení zásilky na pobočce) České pošty nebo Zásilkovny. Při tomto způsobu platby účtujeme poplatek za dobírku v závislosti na dopravci. Aktuální cena za zvolenou platbu (a to včetně DPH) se vždy zobrazí v košíku. Zásilky s platbou na dobírku jsou expedovány do druhého pracovního dne od obdržení objednávky!

Platby kartou 

Po potvrzení objednávky budete přesměrování do on-line platební brány Woo, kde uhradíte platbu prostřednictvím platební karty. Internetová platební brána umožňuje platby prostřednictvím platebních karet od kartových společností Visa i Mastercard. Brána plně podporuje zabezpečení 3D Secure, je naprosto bezpečná a neposkytuje žádné informace o platební kartě našemu e-shopu. Zásilky s platbou kartou online jsou expedovány do druhého pracovního dne od obdržení objednávky!

Platba bezhotovostním převodem 

Platbu lze provést dopředu bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 670100-2209984871/6210, vedený u společnosti mBank (dále jen „účet prodávajícího“);

Platba na pobočce

Na pobočce masérna, Lipová 61, Stěžery lze platbu provést hotově nebo kartou. Na pobočce Cyklo Bone Habrmanova 316, Hradec Králové lze platbu lze provést pouze hotově.

Platby ze zahraničí

Všechny platby v e-shopu probíhají pouze v českých korunách nebo prostřednictvím českých platebních karet – v rámci nákupů neprovádíme převody z jiných měn. Pokud nákup uhradíte ze zahraničního účtu, nemusí dojít vzhledem k převodům nebo dodatečným poplatkům ke spárování platby s objednávkou. Může také dojít k navýšení ceny objednávky vzhledem k výši poplatků za převod ze zahraničního účtu.