Čakrové svíčky

Čakry jsou strážci mentálních, emocionálních a fyzických procesů v lidském těle.

S láskou a zvláštní pozorností vytvořené svíčky, které mají za úkol harmonizovat jednotlivá energetická centra našeho těla.

Ke každé čakře vznikl mou rukou originální znak, který jsem kreslila s nejlepšími úmysly a při meditaci. Na svíčkách je vytištěn na tvrdší papír, který si můžete vystřihnout a obrázek uchovat. Ke každé svíčce je k dispozici i placka/špendlík příslušného obrázku, který lze přišpendlit a zesílit tak účinek.

Originální čakrové mandaly, autorka Lenka Hrdličková

Při zapálení svíčky se uvolňují vibrace, které mají terapeutické účinky. Zbytkový nebo vylitý vosk již nepoužívejte. Obsahuje v sobě vstřebané negativní informace, které není dobré dále používat nebo skladovat.

Složení: Svíčka je 100% přírodní palmový vosk, bez chemických přísad, hoří čistě a bez zápachu, neobsahuje žádnou parfemaci. Každá svíce je vyráběna na moji zakázku ručně a je tudíž originálem. Při hoření svíčka vyhořívá a tvoří krásný dekorativní krajkový okraj.

Základní barevná řada čakrovek s mandalami.

Základní řadu nabízím ve velikostech 10×6 cm (270 g) a 13×8 cm (570 g).

Speciální řadu pak ve velikosti 12×7 cm (400 g).

Nabízím též špendlík/placku s motivem originální mandaly.

Aktuální nabídka na e-shopu: www.mujkramecek.cz.

Základní čakrové svíčky a kovové placky:

Speciální čakrové svíčky prodávané s kartičkou mandaly příslušné čakry:

Svíčky na míru

Jsou pro mě závazkem, hlubokým napojením na člověka, který má svůj důvod a záměr, proč chce ode mne vyrobit svoji svíčku. I […]